Baseny przydomowe

„Basen to nie tylko estetyka, ale i wytrzymałość”.

Basen jest wymagającą rzeczą pod każdym względem. Aby Twój basen przysparzał Ci dużo zadowolenia, wielkie znaczenie ma utrzymanie równowagi i współdziałania pomiędzy wodą, słońcem, powietrzem i ziemią.

NIECKA BETONOWA DO FOLIOWANIA

Foliowanie niecki basenu polega na wyłożeniu całego wnętrza basenu wykładziną geodezyjną 100% sztuczną, przymocowaniu kątowników powlekanych PVC do brzegów basenu oraz przyspawaniu gorącym powietrzem folii zbrojonej o grubości 1,5 mm. Folia zbrojona jest odporna na wysokie temperatury wody (do 40oC), ma wtopioną nitkę zbrojeniową, która powoduje nie rozciągliwość folii. W folii zawarte są substancje grzybobójcze, które ułatwiają poprawne utrzymanie czystości wody basenowej.

Dodatkową zaletą foliowania jest to, iż każdy kształt, rozmiar i głębokość basenu może być wykonany tą technologią. Nie istnieją ograniczenia jeśli chodzi o zastosowanie tej technologii, ponieważ materiał ten jest równie świetny do budowy basenów krytych, jak i odkrytych, publicznych i prywatnych, nowych i przeznaczonych do renowacji. Pod względem kolorów również nie będzie ograniczeń – paleta kolorów jest wystarczająco bogata, żeby Twój basen odpowiadał Twoim wyobrażeniom.Basen z niecką betonową

Katalog membran Alkorplan

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.