Deska kompozytowa ProDeck

Deski kompozytowe ProDeck, nadadzą każdemu tarasowi i ogrodzeniu nowy wymiar. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego połączenia naturalnego drewna i polimeru, powstał zupełnie nowy materiał budowlany - kompozyt łączący w sobie najlepsze właściwości obydwu materiałów z osobna.

Dzięki zastosowaniu osnowy z włókien drewna możemy cieszyć się ciepłem i estetyką, charakterystyczną dla desek drewnianych. Jednocześnie polimer zabezpiecza włókna drewna przed wpływem czynników atmosferycznych i biologiczną degradacją wynikłą z ingerencji grzybów i szkodników.

Deski kompozytowe ProDeck to doskonała alternatywa dla tradycyjnych desek drewnianych oraz gresu.

Idealnie nadają się jako wykończenie:

  • Tarasów i balkonów
  • Brzegów basenów
  • Molo
  • Schodów i podestów
  • Podłóg w ogródkach gastronomicznych 
  • Scen

System desek tarasowych składa się z legarów, desek, listew wykończeniowych i klipsów łączących. Klipsy ProClip pozwalają na szybki i łatwy montaż bez wiercenia desek i pozostawiania widocznych połączeń śrubowych. Konstrukcja klipsów gwarantuje zachowanie stałych odstępów pomiędzy deskami bez konieczności każdorazowego odmierzania dylatacji przez kliny ustalające. Poprawnie zamontowane ProClip-y wykonają tę czynność za Państwa.  

Poprzez barwienie kompozytu na etapie produkcji, nie ma konieczności malowania desek, które w przypadku naturalnego drewna musi być często powtarzane. Dodatkowo barwienie desek kompozytowych ProDeck obejmuje całą objętość tworzywa a co za tym idzie nie ma ryzyka odprysków i efektu łuszczenia się nakładanych na siebie kolejnych warstw farby.

Największą zaletą systemu desek kompozytowych ProDeck jest brak konieczności konserwacji i impregnowania, które w przypadku naturalnego drewna jest kosztowne i pracochłonne.  Dokonując wyboru systemu desek kompozytowych ProDeck macie Państwo gwarancję powierzchni wykonanych z substytutu drewna, które nie wymagają obsługi prze wiele lat.

Strona producenta www.prodeck.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.