O firmie

Firma powstała w roku 1991 a pomysłodawcą i założycielem był inż. Maciej Świta (ur. 12.12.1953- zm. 12.12.2002). Jesteśmy przedstawicielem cenionych w branży marek. Zaliczyć można do nich m.in.: ALUNA, ASTRAL, BAYROL, BIERI, CAMPANA, FLUVO, KRÜLLAND, LIDERPOOL, LOVIBOND, MTH, MTS, PERAQUA, PLASTICA, REINHARDT, UWE i VöROKA.

Dzięki intensywnemu rozwojowi i technologicznemu Know-how firmy te są przodującym producentami basenów oraz osprzętu w Europie a swe produkty sprzedają na całym świecie.

Dzięki naszemu ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu budujemy, wyposażamy, serwisujemy i odnawiamy baseny, które spełniają Państwa oczekiwania i możliwości. Dzięki naszym technologiom kąpiel we własnej przydomowej pływalni jest przyjemnością, relaksem dla całej rodziny bądź urozmaiceniem czasu ze znajomymi i bliskimi.

Zajmujemy się budową basenów wewnętrznych oraz zewnętrznych, posiadamy różne technologie, które pozwolą zaspokoić Państwa oczekiwania. Realizujemy również projekty we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej

Podczas naszej ponad trzydziestoletniej działalności pomagamy Państwu zmniejszyć koszty oraz zaoszczędzić energię aby w rezultacie stworzyć życie przyjemniejszym. Takiego zdania jest ponad 1000 naszych miłych Klientów na terenie całej Polski. Naszym Klientom przekazujemy obszerną i fachową wiedzę, którą zdobyliśmy nie tylko ze szkoleń i książek ale przede wszystkim z życia.

Posiadamy w sprzedaży filtry, drabinki, poręcze, trampoliny, chemię basenową, atrakcje wodne oraz zadaszenia teleskopowe. Dostępny jest też oczywiście bardzo rozbudowany wybór akcesoriów basenowych, w tym nowoczesnych odkurzaczy podwodnych. Nie ma dla nas problemów z zaspokojeniem potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Na zainstalowane urządzenia dajemy długoterminowe gwarancje i dbamy o dobro oraz poczucie komfortu każdego Klienta. Zapraszamy do odwiedzania naszej firmy, która mieści się w Skałowie 6 b, 62-025 Kostrzyn Wlkp (25 km od Poznania w stronę Warszawy) przy trasie nr 92.

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.