Realizacje

Jeżeli zależy Państwu na bardzo wysokim komforcie użytkowania i szerokich możliwościach dostosowania obiektu do indywidualnych potrzeb, warto postawić na przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem w branży. Taką firmą jest właśnie Basen Pool Świta. Na rynku działamy od 1991 roku i mamy na koncie już tysiące realizacji basenów wewnętrznych i zewnętrznych dla osób indywidualnych, firm oraz podmiotów publicznych w oparciu o projekty o różnym stopniu skomplikowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych opracowanych przez renomowanych producentów, takich jak Liderpool, Astral Pool, Aluna, Bayrol, Hugo Lahme, Speck, Zodiac czy Peraqua, nie mamy problemu ze spełnieniem oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Budowa pływalni o dowolnym kształcie i wymiarze

Wystarczy spojrzeć na prezentowane tutaj realizacje basenów, aby przekonać się, że specjaliści z Basen Pool Świta będą w stanie przeprowadzić dla Państwa dosłownie każdą inwestycję. Choć na setkach zamieszczonych fotografii widoczne są przede wszystkim walory estetyczne gotowych już aranżacji, możemy zapewnić, że równie ważna co design jest funkcjonalność wszystkich wykonanych przez nas konstrukcji. Dlatego pracujemy głównie na nieckach betonowych wykładanych membranami zgrzewanymi na miejscu. Pozwala nam to zrobić trwały basen na dokładnie taki kształt i wymiar, jakiego potrzebuje Klient. Warto pamiętać, że choć siedziba firmy zlokalizowana jest w podpoznańskim Kostrzynie Wielkopolskim, nie ograniczamy się jedynie do Wielkopolski i ościennych województw. Działamy na terenie całego kraju!

Profesjonalne realizacje basenów zewnętrznych i wewnętrznych od A do Z

Specjalizujemy się nie tylko w budowie, ale również w serwisowaniu, renowacji i wyposażaniu przydomowych bądź publicznych pływalni w atrakcje wodne, podgrzewacze, drabinki oraz innego rodzaju akcesoria. Na przestrzeni ponad 30-lat działalności nasza firma bardzo ewoluowała, ale jedno pozostało niezmienne: do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy kompetentne doradztwo, niezależnie od tego, czy interesuje Państwa jeden z gotowych projektów czy może realizacja basenu o odmiennej specyfikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi zdjęciami na stronie – prezentowane realizacje basenów to niewyczerpane źródło ciekawych inspiracji!

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.