Systemy sprawdzania szczelności i drożności rur

Chcielibyśmy Państwa zainteresować ofertą dwóch rewelacyjnych systemów do sprawdzania szczelności  i drożności rur.

Pierwszy system – ciśnieniowe sprawdzanie szczelności rur za pomocą gumowych zatyczek – pompki i ciśnieniomierza. Zatyczki w różnych wielkościach na różne przekroje rur. Rurę należy zatkać odpowiedniej średnicy zatyczką i wpompować powietrze za pomocą pompki. Po wskazaniach ciśnieniomierza (manometru) uzyskujemy wynik badania.

Drugi system – bardziej komfortowy, sprawdzanie i lokalizacja drożności bądź uszkodzeń rur ( śr. od 40 do 200 mm) za pomocą obrotowej, podświetlanej i wodoszczelnej kamery na odpowiedniej długości przewodzie, która połączona jest z monitorem odzwierciedlającym obraz wnętrza rur. Dla ułatwienia lokalizacji urządzenie rozbudowano o sondę nawierzchniową, która współpracuje z kamerą i dźwiękowo sygnalizuje uszkodzone miejsce.

Firma nasza świadczy usługi sprawdzania szczelności oraz drożności instalacji, szczegóły oraz cennik usług uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 61 817 84 91

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.