O firmie

Firma powstała w roku 1991 a pomysłodawcą i założycielem był inż. Maciej Świta (ur. 12.12.1953- zm. 12.12.2002). Jesteśmy przedstawicielem firm ALUNA, ASTRAL, BAYROL, BIERI, CAMPANA, FLUVO, KRÜLLAND, LIDERPOOL, LOVIBOND, MTH, MTS, PERAQUA, PLASTICA, REINHARDT, UWE i VöROKA.

Dzięki intensywnemu rozwojowi i technologicznemu Know-how firmy te są przodującym producentem basenów oraz osprzętu w Europie a swe produkty sprzedają na całym świecie.

Dzięki naszemu ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu budujemy, wyposażamy oraz renowujemy baseny, które spełniają Państwa oczekiwania i możliwości. Dzięki naszym technologiom basen jest przyjemnością, relaksem dla całej rodziny bądź urozmaiceniem czasu ze znajomymi i bliskimi.

Zajmujemy się budową basenów wewnętrznych oraz zewnętrznych, posiadamy różne technologie, które pozwolą zaspokoić Państwa oczekiwania. Wykonujemy również baseny w obiektach użyteczności publicznej.

Podczas naszej ponad trzydziestoletniej działalności pomagamy Państwu zmniejszyć koszty oraz zaoszczędzić energię aby w rezultacie stworzyć życie przyjemniejszym. Takiego zdania jest ponad 1000 naszych miłych Klientów na terenie całej Polski. Naszym Klientom przekazujemy obszerną i fachową wiedzę, którą zdobyliśmy nie tylko ze szkoleń i książek ale przede wszystkim z życia.

Posiadamy w sprzedaży filtry do basenów, drabinki, poręcze, trampoliny, odkurzacze podwodne, chemię basenową, atrakcje wodne, akcesoria basenowe oraz zadaszenia teleskopowe. Nie ma dla nas problemów z zaspokojeniem potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Na zainstalowane urządzenia dajemy długoterminowe gwarancje i dbamy o dobro i poczucie komfortu każdego Klienta. Zapraszamy do odwiedzania naszej firmy, która mieści się w Skałowie 6 b, 62-025 Kostrzyn Wlkp ( 25 km od Poznania w stronę Warszawy) przy trasie nr 92.

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.