Krótko o nas

Firma powstała w roku 1991 a pomysłodawcą i założycielem był inż. Maciej Świta (ur. 12.12.1953- zm. 12.12.2002). Jesteśmy przedstawicielem cenionych w branży marek. Zaliczyć można do nich m.in.: ALUNA, ASTRAL, BAYROL, BIERI, CAMPANA, FLUVO, KRÜLLAND, LIDERPOOL, LOVIBOND, MTH, MTS, PERAQUA, PLASTICA, REINHARDT, UWE i VöROKA.

Podczas naszej ponad trzydziestoletniej działalności pomagamy Państwu zmniejszyć koszty oraz zaoszczędzić energię aby w rezultacie stworzyć życie przyjemniejszym. Takiego zdania jest ponad 1000 naszych miłych Klientów na terenie całej Polski. Naszym Klientom przekazujemy obszerną i fachową wiedzę, którą zdobyliśmy nie tylko ze szkoleń i książek ale przede wszystkim z życia.

Dzięki intensywnemu rozwojowi i technologicznemu Know-how firmy te są przodującym producentami basenów oraz osprzętu w Europie a swe produkty sprzedają na całym świecie.

Firma w liczbach


Doświadczenie

Nasza firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku, co daje nam ponad 30 lat doświadczenia.

Jakość

Ponad 1000 zrealizowanych zleceń świadczy o wysokiej jakości naszych produktów i usług.

Postaw na doświadczenie

Dzięki naszemu ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu budujemy, wyposażamy, serwisujemy i odnawiamy baseny, które spełniają Państwa oczekiwania i możliwości. Dzięki naszym technologiom kąpiel we własnej przydomowej pływalni jest przyjemnością, relaksem dla całej rodziny bądź urozmaiceniem czasu ze znajomymi i bliskimi.

Zajmujemy się budową basenów wewnętrznych oraz zewnętrznych, posiadamy różne technologie, które pozwolą zaspokoić Państwa oczekiwania. Realizujemy również projekty we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej.

Posiadamy w sprzedaży filtry, drabinki, poręcze, trampoliny, chemię basenową, atrakcje wodne oraz zadaszenia teleskopowe. Dostępny jest też oczywiście bardzo rozbudowany wybór akcesoriów basenowych, w tym nowoczesnych odkurzaczy podwodnych. Nie ma dla nas problemów z zaspokojeniem potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Na zainstalowane urządzenia dajemy długoterminowe gwarancje i dbamy o dobro oraz poczucie komfortu każdego Klienta. Zapraszamy do odwiedzania naszej firmy, która mieści się w Skałowie 6 b, 62-025 Kostrzyn Wlkp (25 km od Poznania w stronę Warszawy) przy trasie nr 92.

Nasze realizacje